REGULAMIN "PODARUNKU PIĘKNA"

Regulamin Rezerwacji

Opracował: Dawid Zieliński

Data ostatniej modyfikacji: 2018-02-21

UWAGA: Chocolate zastrzega sobie prawo do aktualizacji niniejszego dokumentu, szczególnie w chwili zmiany przepisów lub konieczności wprowadzenia zmian.

1. REGULAMIN

Rezerwację można odwołać najpóźniej 4 godziny przed rozpoczęciem wizyty. W przeciwnym wypadku zastosowanie mają poniższe punkty regulaminu:

  • Jeśli klient nie stawi się na umówioną wizytę, a posiada Voucher Podarunek Piękna, zostanie pobrana opłata w wysokości zarezerwowanego zabiegu.
  • Jeśli klient nie stawi się na umówioną wizytę, a posiada Karnet zostanie z niego pobrany umówiony zabieg.
  • Jeśli klient nie stawi się na umówioną wizytę, a dokonał zadatku zostanie on potrącony na poczet nieodbytej wizyty. W przypadku umówienia na Zabieg Pielęgnacyjny zostanie potrącone 100zł
  • Jeśli klient nie stawi się na umówioną wizytę, przed dokonaniem kolejnej rezerwacji wymagane jest wpłacenie 50% zadatku w Chocolate. Koszt ponownej wizyty zostanie pomniejszony o wartość zadatku. Jeśli klient ponownie nie stawi się na wizytę zadatek nie podlega zwrotowi.
  • Usługi i pakiety o wartości powyżej 500 zł wymagają wpłacenia 50% zadatku w chwili dokonywania rezerwacji.

Kontakt

Westerplatte 36-38,
82-200 Malbork,
Tel: +48 55 261 03 80
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Partnerzy

© Copyrights Chocolate
Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zdjęć i treści bez zgody autora zabronione.
Projekt i wykonanie: AQUACOM