fbpx

O NAS

Chocolate

Biznes Beauty

Tak jak czekolada towarzyszy ludziom już od XIX wieku, my chcemy Państwu towarzyszyć każdego dnia. Jej aksamitny smak i konsystencja zapewniają komfort i błogość. Czekolada poprawia koncentrację i samopoczucie. Również nasza firma Chocolate, służy temu aby dawać Państwu radość, wypoczynek ale i wartości korzystne dla organizmu. Nie skupiamy się jedynie na walorach estetycznych, wyłącznie na pięknych paznokciach oraz makijażach - naszym celem jest pokazanie Państwu, że kosmetologia to coś więcej niż kosmetyka. Nadajemy kierunek i kreujemy trendy lokalnej branży "przemysłu piękna i zdrowia". Tym samym naszym celem jest budowanie długotrwałych relacji z klientami oraz wskazywanie jakie korzyści regularnego korzystania z naszych zabiegów i usług prozdrowotnych.

Skosztuj i daj się zaprosić do Chocolate - niezwykłego czekoladowego świata. Odpocznij przy relaksującej muzyce i delikatnych aromatach. Do Twojej dyspozycji pozostają doświadczeni kosmetolodzy, podolodzy, kosmetyczki, manicurzystki i masażyści.

"Piękno kryje się w każdym człowieku, a my pomagamy je tylko wydobyć" - Chocolate

Nasza Historia

Pasja, życzliwość i determinacja pozwoliła na bardzo szybki rozwój Chocolate w Malborku. W dniu dzisiejszym posiadamy już:

- cztery gabinety zabiegowe
- gabinet zabiegów na ciało
- stanowiska do manicure
- gabinet do pedicure
- strefa saun i jacuzzi
- strefa wypoczynku
- siłownia

Nasz personel to kilkanaście osób które pracują z nami przede wszystkim realizują swoje pasje.
Chocolate to także grupa ludzi których nie widujesz na co dzień. To dział księgowości, kadr a także marketingu. Od kilku lat Chocolate jest zarządzany przez Managera. Wszyscy pracujemy na wspólny sukces Chocolate.

Nasz Personel

Dawid

Prezes Zarządu

Marta

Manikiurzystka

Sylwia

Kierownik

Karina

Asystent Kosmetologa

Tetiana

Masażystka

Kornelia

Manikiurzystka

Eliza

Kosmetolog

To miejsce czeka na Ciebie

Kontakt

Westerplatte 36-38,
82-200 Malbork,
Tel: +48 55 261 03 80
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Partnerzy

© Copyrights Chocolate
Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zdjęć i treści bez zgody autora zabronione.
Projekt i wykonanie: AQUACOM