fbpx

STARZENIE SIĘ SKÓRY

Mezoterapia mikroigłowa Estgen Anti Age


  • Czas zabiegu: 60 min

Mezoterapia mikroigłowa z wykorzystaniem urządzenia Pen FUSION® to innowacyjny zabieg, określany często jako "wampirzy lifting", bądź "lifting bez skalpela". Zabieg spektakularnie zwiększa zawartość kolagenu, dzięki czemu możliwe jest utrzymanie optymalnego poziomu nawilżenia, poprawa napięcia, sprężystości, elastyczności i jędrności skóry twarzy, szyi i dekoltu. Ponadto, zabieg jest bardzo skuteczny w usuwaniu blizn potrądzikowych, rozszerzonych porów, a także rozstępów i cellulitu.

Mechanizm działania Fusion Pen'a jest bardzo prosty - opiera się na naturalnych zdolnościach skóry do regeneracji. Podczas zabiegu skóra nakłuwana jest przy pomocy tytanowych, pokrytych atomizowanym, czystym złotem pulsujących igieł. Igły Fusion Pen’a są wyjątkowo cienkie, co minimalizuje dyskomfort podczas zabiegu oraz skraca czas rekonwalescencji. Efekt liftingu i bardziej napiętej skóry widoczny jest już po pierwszym zabiegu.

Zalecana seria 3-6 zabiegów, w odstępach miesięcznych.

Kontakt

Westerplatte 36-38,
82-200 Malbork,
Tel: +48 55 261 03 80
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Partnerzy

© Copyrights Chocolate
Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zdjęć i treści bez zgody autora zabronione.
Projekt i wykonanie: AQUACOM