MEDYCYNA ESTETYCZNA

Botox


  • Czas zabiegu: 20 min

  • Cena zabiegu: 300 - 400 zł za 1 okolicę

Najlepszy zabieg jeśli chcesz realnie odmłodzić swój wygląd lub jak najdłużej zachować młodość. Tak - ten zabieg wykonujemy już na istniejące zmarszczki mimiczne lub w wersji "Baby Botox" prewencyjnie aby tylko osłabić mięsień.

Botox zaburza przewodnictwo nerwowo-mieśniowe, co objawia się spłyceniem lub całkowitym wyeliminowanem zmarszczek mimicznych na czole, wokół oczu (tzw. kurzych łapek), między brwiami (tzw. lwia zmarszczka). Co ważne, można też stosować toksynę botulinową bardziej rozcieńczoną , czyli w formie mezobotoxu. Wtedy możemy spłycić także zmarszczki na szyi, policzkach, wokół ust (tzw. zmarszczki palacza).

Czas utrzymywania się efektu zabiegu z użyciem Botoxu jest różny, zależy m. in. od ilości podanego preparatu, zamierzonych efektów, trybu życia pacjenta i jego indywidualnych predyspozycji. Przeważnie widzimy się powtórnie co 5-6 msc. Przy mniejszych dawkach "Baby Botox" zabieg powtarzamy co 3 msc.

Po zabiegu zależy zachować pionizację przez 4 godziny (nie leżymy i nie schylamy się) tego dnia również nie wykonujemy żadnych ćwiczeń fizycznych.

 

 

Kontakt

Westerplatte 36-38,
82-200 Malbork,
Tel: +48 55 261 03 80
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Partnerzy

© Copyrights Chocolate
Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zdjęć i treści bez zgody autora zabronione.
Projekt i wykonanie: AQUACOM