fbpx

PIELĘGNACJA CIAŁA

ShiroDhara
&
ShiroAbhyanga


  • Czas zabiegu * : 60 min

  • * czas rezerwacji klienta w gabinecie

UWAGA! - Prosimy dotrzeć do Chocolate 10 min przed masażem!

Przedstawiamy Naszą propozycje połączenia dwóch starożytnych zabiegów. To nie tylko masaż głowy, barków, czy pleców. To chwila głębokiego relaksu.

Zaczynamy od ShiroAbhyangi czyli namaszczenia Twoich włosów najwyższej jakości olejami ayurverdyjskimi. Delikatnie wmasowujemy je w każdy włos, odżywiając je i nawilżając. W tym czasie niezwykły zapach olejów, dociera do Twoich nozdrzy oddziałując na zmysł węchu. Podwyższona temperatura oleju, kojąca muzyka oddziałująca na zmysł słuchu, sprawiają że zatapiasz się w świecie relaksu i przyjemności. Ale to dopiero połowa zabiegu. Czas na ShiroDhara, czyli odprężenie systemu nerwowego. W tym czasie ciepły, powolny, jednostajny olej spływa na Twoje czoło i włosy. Całemu zabiegowi towarzyszą odczucia które nie sposób wyrazić słowami. Dopełnieniem szczęścia będzie połączenie powyższych zabiegów z masażem Abhyanga na całe ciało.

Dla kogo ShiroDhara & ShiroAbhyanga?

Dla każdego kto szuka niezwykłych doznań i głębokiego relaksu. Szczególnie polecany osobom bardzo aktywnym zawodowo. Może być również z powodzeniem stosowany przy problemach z koncentracją, pamięcią, depresją, bezsennością czy niepokojem.

Kontakt

Westerplatte 36-38,
82-200 Malbork,
Tel: +48 55 261 03 80
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Partnerzy

© Copyrights Chocolate
Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zdjęć i treści bez zgody autora zabronione.
Projekt i wykonanie: AQUACOM