fbpx

PIELĘGNACJA CIAŁA

Masaż Abhyanga


  • Czas zabiegu * : 60 / 90 min

  • * czas rezerwacji klienta w gabinecie

UWAGA! - Prosimy dotrzeć do Chocolate 10 min przed masażem!

Dotyk starożytnej Abhyangi to coś więcej niż masaż. Dosłownie tłumacząc Abhyanga oznacza „namaszczenie”.  Delikatny dotyk dłoni i przedramion, zapach i głęboko relaksujące ciepło najwyższej jakości olejów, sprawią że poczujesz wyjątkowy relaks niemożliwy do porównania z jakimkolwiek innym zabiegiem na ciało. Specjalnie wyselekcjonowana od stuleci receptura, obejmująca zarówno najlepsze jakościowo oleje ayurverdyjskie jak również starannie skomponowane skrypty masażu całego ciała, trwale uspokoją Twoje myśli i rozluźnią ciało.

abhyanga

Dla kogo masaż Abhyanga?

Dla każdego kto potrzebuje chwili głębokiego relaksu. Szczególnie polecany kadrze zarządzającej oraz osobom poddawanym na co dzień dużym obciążeniom psychicznym. Pamiętaj, że skuteczność Abhyangi zależy zarówno  od jakości i właściwości stosowanych olejów jak również wykwalifikowanych dłoni masażysty. Dodatkowo zadbamy o atmosferę jakiej nie zaznasz nigdzie indziej jak w Chocolate.

abhyanga

Kontakt

Westerplatte 36-38,
82-200 Malbork,
Tel: +48 55 261 03 80
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Partnerzy

© Copyrights Chocolate
Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zdjęć i treści bez zgody autora zabronione.
Projekt i wykonanie: AQUACOM